Pvm Kotijoukkue - Vierasjoukkue Klo
Ke 24.6. Oulun Lippo - Kannuksen Ura 18.00
Pe 26.6. Puijon Pesis, Kuopio - Alavuden Peli-Veikot 18.00
La 27.6. Alajärven Ankkurit - Haminan Palloilijat 16.00
Su 28.6. Loimaan Palloilijat - Puijon Pesis, Kuopio 15.00
Su 28.6. Kannuksen Ura - Haminan Palloilijat 15.00
Su 28.6. Simon Kiri - Oulun Lippo 16.00
Su 28.6. Alavuden Peli-Veikot - Sotkamon Jymy 16.00
Ke 1.7. Sotkamon Jymy - Kannuksen Ura 18.00
Pe 3.7. Oulun Lippo - Alavuden Peli-Veikot 18.00
Pe 3.7. Puijon Pesis, Kuopio - Alajärven Ankkurit 18.00
La 4.7. Kannuksen Ura - Loimaan Palloilijat 15.00
La 4.7. Simon Kiri - Alavuden Peli-Veikot 16.00
Su 5.7. Sotkamon Jymy - Puijon Pesis, Kuopio 13.00
Su 5.7. Alajärven Ankkurit - Loimaan Palloilijat 15.00
Ke 8.7. Alavuden Peli-Veikot - Haminan Palloilijat 18.00
Ke 8.7. Loimaan Palloilijat - Alajärven Ankkurit 18.00
La 11.7. Alajärven Ankkurit - Oulun Lippo 15.00
La 11.7. Kannuksen Ura - Sotkamon Jymy 15.00
La 11.7. Haminan Palloilijat - Simon Kiri 16.00
Su 12.7. Loimaan Palloilijat - Simon Kiri 15.00
Su 12.7. Alavuden Peli-Veikot - Oulun Lippo 16.00
Ke 15.7. Alajärven Ankkurit - Kannuksen Ura 18.00
Ke 15.7. Sotkamon Jymy - Oulun Lippoa 18.00
Ke 15.7. Puijon Pesis, Kuopio - Simon Kiri 18.00
Pe 17.7. Puijon Pesis, Kuopio - Loimaan Palloilijat 18.00
La 18.7. Sotkamon Jymy - Loimaan Palloilijat 13.00
La 18.7. Oulun Lippo - Haminan Palloilijat 16.00
La 18.7. Simon Kiri - Kannuksen Ura 17.00
Su 19.7. Simon Kiri - Haminan Palloilijat 16.00
Su 19.7. Alavuden Peli-Veikot - Puijon Pesis, Kuopio 16.00
Ke 22.7. Sotkamon Jymy - Alajärven Ankkurit 18.00
Ke 22.7. Kannuksen Ura - Alavuden Peli-Veikot 18.00
Ke 22.7. Puijon Pesis, Kuopio - Oulun Lippo 18.00
Pe 24.7. Haminan Palloilijat - Loimaan Palloilijat 18.00
La 25.7. Kannuksen Ura - Oulun Lippo 15.00
La 25.7. Alajärven Ankkurit - Simon Kiri 15.00
Su 26.7. Alavuden Peli-Veikot - Simon Kiri 14.00
Su 26.7. Loimaan Palloilijat - Haminan Palloilijat 15.00
Ke 29.7. Kannuksen Ura - Alajärven Ankkurit 18.00
Ke 29.7. Simon Kiri - Sotkamon Jymy 18.00
La 1.8. Loimaan Palloilijat - Oulun Lippo 16.00
Su 2.8. Alajärven Ankkurit - Puijon Pesis, Kuopio 15.00
Su 2.8. Haminan Palloilijat - Oulun Lippoo 17.00
Ti 4.8. Puijon Pesis, Kuopio - Sotkamon Jymy 18.00
Ke 5.8. Alavuden Peli-Veikot - Loimaan Palloilijat 18.00
To 6.8. Oulun Lippo - Simon Kiri 18.00
Pe 7.8. Haminan Palloilijat - Kannuksen Ura 18.00
La 8.8. Oulun Lippo - Puijon Pesis, Kuopio 16.00
La 8.8. Loimaan Palloilijat - Kannuksen Ura 16.00
Su 9.8. Alajärven Ankkurit - Sotkamon Jymy 15.00
Su 9.8. Simon Kiri - Puijon Pesis, Kuopio 16.00
Su 9.8. Haminan Palloilijat - Alavuden Peli-Veikot 17.00
Ke 12.8. Kannuksen Ura - Simon Kiri 17.30
Ke 12.8. Loimaan Palloilijat - Alavuden Peli-Veikot 17.30
Ke 12.8. Haminan Palloilijat - Alajärven Ankkurit 17.30
To 13.8. Oulun Lippo - Sotkamon Jymy 17.30
Pe 14.8. Puijon Pesis, Kuopio - Haminan Palloilijat 17.30
La 15.8. Sotkamon Jymy - Haminan Palloilijat 13.00
La 15.8. Alavuden Peli-Veikot - Alajärven Ankkurit 14.00
La 15.8. Oulun Lippo - Loimaan Palloilijat 16.00
Su 16.8. Sotkamon Jymy - Alavuden Peli-Veikot 13.00
Su 16.8. Kannuksen Ura - Puijon Pesis, Kuopio 15.00
Su 16.8. Simon Kiri - Loimaan Palloilijat 16.00
Ke 19.8. Sotkamon Jymy - Simon Kiri 17.30
Ke 19.8. Alajärven Ankkurit - Alavuden Peli-Veikot 17.30
Ke 19.8. Puijon Pesis, Kuopio - Kannuksen Ura 17.30
Pe 21.8. Oulun Lippo - Alajärven Ankkurit 17.30
Pe 21.8. Haminan Palloilijat - Puijon Pesis, Kuopio 17.30
La 22.8. Loimaan Palloilijat - Sotkamon Jymy 16.00
La 22.8. Simon Kiri - Alajärven Ankkurit 17.00
Su 23.8. Alavuden Peli-Veikot - Kannuksen Ura 16.00
Su 23.8. Haminan Palloilijat - Sotkamon Jymy 17.00