Pvm Kotijoukkue - Vierasjoukkue Klo
Ke 24.6. Janakkalan Jana - Pöytyän Urheilijat 18.00
To 25.6. Pesäkarhut, Pori - Mailajuniorit, Kankaanpää 18.00
La 27.6. Pöytyän Urheilijat - Roihu, Helsinki 16.00
La 27.6. Haminan Palloilijat - Hämeenkyrön Räpsä 16.00
Su 28.6. Espoon Pesis - Janakkalan Jana 15.00
Su 28.6. Haminan Palloilijat - Mailajuniorit, Kankaanpää 16.00
Ke 1.7. Mailajuniorit, Kankaanpää - Hämeenkyrön Räpsä 18.00
Ke 1.7. Janakkalan Jana - Haminan Palloilijat 18.00
La 4.7. Hämeenkyrön Räpsä - Espoon Pesis 15.00
La 4.7. Pöytyän Urheilijat - Mailajuniorit, Kankaanpää 15.00
Su 5.7. Pesäkarhut, Pori - Espoon Pesis 16.00
Su 5.7. Roihu, Helsinki - Janakkalan Jana 16.00
Su 5.7. Mailajuniorit, Kankaanpää - Haminan Palloilijat 16.00
Ke 8.7. Haminan Palloilijat - Janakkalan Jana 18.00
Ke 8.7. Hämeenkyrön Räpsä - Mailajuniorit, Kankaanpää 18.00
Pe 10.7. Hämeenkyrön Räpsä - Roihu, Helsinki 18.00
La 11.7. Mailajuniorit, Kankaanpää - Espoon Pesis 16.00
La 11.7. Pöytyän Urheilijat - Haminan Palloilijat 16.00
Su 12.7. Roihu, Helsinki - Pesäkarhut, Pori 16.00
Ke 15.7. Pöytyän Urheilijat - Hämeenkyrön Räpsä 18.00
Ke 15.7. Espoon Pesis - Haminan Palloilijat 18.00
Ke 15.7. Janakkalan Jana - Pesäkarhut, Pori 18.00
La 18.7. Pöytyän Urheilijat - Espoon Pesis 16.00
Su 19.7. Espoon Pesis - Hämeenkyrön Räpsä 15.00
Su 19.7. Roihu, Helsinki - Mailajuniorit, Kankaanpää 16.00
Su 19.7. Haminan Palloilijat - Pesäkarhut, Pori 17.00
Ke 22.7. Pesäkarhut, Pori - Janakkalan Jana 18.00
Ke 22.7. Roihu, Helsinki - Espoon Pesis 18.00
Ke 22.7. Hämeenkyrön Räpsä - Pöytyän Urheilijat 18.00
La 25.7. Pesäkarhut, Pori - Roihu, Helsinki 16.00
La 25.7. Hämeenkyrön Räpsä - Janakkalan Jana 15.00
Su 26.7. Mailajuniorit, Kankaanpää - Roihu, Helsinki 13.00
Su 26.7. Espoon Pesis - Pöytyän Urheilijat 15.00
Su 26.7. Janakkalan Jana - Hämeenkyrön Räpsä 14.00
Ke 29.7. Haminan Palloilijat - Espoon Pesis 18.00
Ke 29.7. Roihu, Helsinki - Pöytyän Urheilijat 18.00
Ke 29.7. Mailajuniorit, Kankaanpää - Pesäkarhut, Pori 18.00
La 1.8. Espoon Pesis - Mailajuniorit, Kankaanpää 15.00
Su 2.8. Roihu, Helsinki - Haminan Palloilijat 16.00
Su 2.8. Pöytyän Urheilijat - Pesäkarhut, Pori 17.00
Ke 5.8. Janakkalan Jana - Roihu, Helsinki 18.00
To 6.8. Pesäkarhut, Pori - Pöytyän Urheilijat 18.00
La 8.8. Janakkalan Jana - Espoon Pesis 16.00
La 8.8. Pesäkarhut, Pori - Haminan Palloilijat 16.00
Su 9.8. Hämeenkyrön Räpsä - Haminan Palloilijat 15.00
Su 9.8. Mailajuniorit, Kankaanpää - Janakkalan Jana 16.00
Ke 12.8. Mailajuniorit, Kankaanpää - Pöytyän Urheilijat 17.30
Ke 12.8. Pesäkarhut, Pori - Hämeenkyrön Räpsä 17.30
To 13.8. Haminan Palloilijat - Roihu, Helsinki 17.30
La 15.8. Roihu, Helsinki - Hämeenkyrön Räpsä 16.00
Su 16.8. Espoon Pesis - Pesäkarhut, Pori 15.00
Su 16.8. Pöytyän Urheilijat - Janakkalan Jana 17.00
Ke 19.8. Espoon Pesis - Roihu, Helsinki 17.30
Ke 19.8. Janakkalan Jana - Mailajuniorit, Kankaanpää 17.30
Ke 19.8. Hämeenkyrön Räpsä - Pesäkarhut, Pori 17.30
Ke 19.8. Haminan Palloilijat - Pöytyän Urheilijat 17.30